Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

BLAUFRÄNKISCH VOM THAL 2018

VOMTHAL przekonuje w nosie złożonymi i wyrazistymi aromatami owocowymi, ciemnymi jagodami z porzeczkami i nutą pieprznej przyprawy.

62,50 zł
Brutto

Blaufränkisch VOMTHAL przekonuje w nosie złożonymi i wyrazistymi aromatami owocowymi, ciemnymi jagodami z porzeczkami i nutą pieprznej przyprawy. Na podniebieniu zwarta struktura z intensywnymi owocowymi aromatami, odrobiną ziołowych przypraw i wyraźnymi aromatami dojrzałych leśnych jagód. Składniki owocowe są wspierane przez przyjemną kwasową strukturę z dobrze zintegrowanymi taninami. Średnio treściwe body współgra z owocowym długim finiszem.

VOMTHAL to wybór wyjątkowych lokalizacji wokół społeczności winnej Donnerskirchen, charakteryzujących się łupkiem i wapnem. Lokalizacje, które są równie odpowiednie dla owoców i złożoności.

PRODUKCJA Selektywna ręczna zbiórka pod koniec września 2017 r., spontaniczna maceracja na stanowiskach fermentacyjnych ze stali nierdzewnej, fermentacja malolaktyczna i 12-miesięczne leżakowanie w kilkuletnich beczkach i dużych drewnianych beczkach

3050
74 Przedmioty